Magazin

Fahriye Evcen:Ne gerekirse onu yaparız

Oyuncu çift Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, önceki gün Nişantaşı’ndaydı. Uzun bir aradan sonra evden ayrıldıklarını söyleyen ikili, gün içerisinde mağazaları gezerek alışveriş yaptı.
fahriye evcen: ne gerekiyorsa yaparız

Anne olduktan sonra oyunculuğa ara veren Fahriye Evcen, oğulları Karan için nazardan korkmadıklarını belirterek, “Hiçbir korkumuz yok, yapabilecek bir ortamımız yok. böyle çık. “Onu korumak için fazla bir şey yapamayız” dedi.

fahriye evcen: ne gerekiyorsa yaparız

Evcen, “Ne zaman setlere dönüyorsunuz?” “Şu anda oğlumla ilgileniyorum, doğru iş olduğunda kesinlikle olacak. Şimdi ayaktayım Bugün uzun bir aradan sonra ilk defa alışverişe çıktık. Net değil ama bir planım var. Çocukla nasıl olacağını göreceğiz, sanırım yavaş yavaş ona alışacak ”.

fahriye evcen: ne gerekiyorsa yaparız

Ünlü çift, yurtdışından gelen aşı ile ilgili olarak, “Aşı konusunda şu anda ne yapıyoruz bilmiyoruz. Ne gerekiyorsa yapacağız, henüz araştırma yapmadık. Türklerin başarısını her zaman takdir ediyoruz ”dedi.

fahriye evcen: ne gerekiyorsa yaparız

Fahriye Evcen “Çocuğunuz için pahalı ve markalı kıyafetler almayı tercih eder miydiniz?” “Bizim için en önemli şey onun çocukluğunda çok eğlenmek, başka hiçbir şeye dikkat etmiyoruz, eğlenceli ve güzel büyümek önemlidir”.

fahriye evcen: ne gerekiyorsa yaparız

Yılbaşını evde geçirdiklerini anlatan ikili, sosyal medya paylaşımlarının ardından yorumlardan endişe etmediklerini de sözlerine ekledi: Evdeydik, aslında evde olmayı çok seviyoruz. İstediğimizi, istediğimiz gibi paylaşırız. Herkes istediği yorumu yapabilir ama biz yorumlara pek bakmıyoruz. Karan geçen yıl çok gençti ve hiçbir şey anlamadı, bu yıl erken yattı ve kuzeniyle çok eğlendi. Gecenin eğlencesiydi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu