Magazin

Ezdi geçti: Önünde kimse duramadı

Artık aynı ortamlarda halkın karşısına çıkma imkanı olmasa da aralarındaki rekabet sonsuzdur. Belki bunu pek umursamıyorlar ama İngiliz kraliyet ailesinin iki gelini Kate Middleton ve Meghan Markle birçok alanda birbirleriyle kıyaslanıyor.
ezilmiş: önünüzde kimse durmadı

ezilmiş: önünüzde kimse durmadı

İLK MİDLETON
Bu sefer ipi alan kişi Kate Middleton’dı. Bir anlamda Middleton, onu geçen yıl aynı sıralamada geride bırakan Meghan Markle’dan rövanş aldı.

ezilmiş: önünüzde kimse durmadı

MODA PIONEER
Moda uzmanlarının bir yıllık değerlendirme sonuçlarına göre 2020 yılında kıyafet alımlarını en çok etkileyen kişi yani yılın moda ilham perisi olan Prens William’ın eşi Cambridge Düşesi Kate Middleton.

ezilmiş: önünüzde kimse durmadı

EN BEĞENİLEN ELBİSE
Yapılan değerlendirmelere göre Kate Middleton, 2020 yılında kıyafet alışverişinde en etkili kişi oldu. Middleton’un en beğenilen ve benzeri satın alınan kıyafeti, pandemi sürecinde katıldığı bir etkinlikte giydiği çiçekli elbise oldu.

ezilmiş: önünüzde kimse durmadı

TOPLULUKLAR DA İNTERNETTE OYLANDI
Kıyafet satın almak isteyen birçok kişi, 38 yaşındaki Kate Middleton’ın kıyafetini internetten aradı veya satın aldı. Middleton’ın çevrimiçi bir etkinlikte giydiği beyaz hırka, arkadaşları tarafından da en çok arananlar arasındadır. Aynı şey, Middleton’un sosyal izolasyon sürecinde giydiği hemen hemen tüm kıyafetler için de geçerli. Arkadaşlarının çoğu, katıldığı etkinliklerden sonra kıyafetlerini çevrimiçi bulduklarında satın aldı.

ezilmiş: önünüzde kimse durmadı

ÜNLÜ SUNUCU İKİNCİDİR
Middleton’ı sunucu Holly Willoughby takip ediyor. Ünlü sunucunun giydiği kıyafetlerin bir kısmı arkadaşları tarafından o kadar beğenildi ki internet aramalarında zirveye çıktı. Özellikle ev sahibinin bu Instagram gönderisinde giydiği siyah deri etek en çok arananlar arasında.

ezilmiş: önünüzde kimse durmadı

MEGHAN MARKLE ÜÇÜNCÜ
Listenin üçüncü sırasında eşi Prens Harry ile ABD’de yeni bir hayata başlayan Meghan Markle geldi. Genelde gündelik kıyafetleri bu yıl ön plana çıktı. İnternette en çok aranan giyim bu beyaz spor ayakkabılar oldu.

ezilmiş: önünüzde kimse durmadı

CEKETLER VE MONTLER
Harry Styles 2020 modasının en etkili isimleri arasında dördüncü sırada yer alıyor. One Direction grubuyla ünlendikten sonra kariyerine solo olarak devam eden ve oyunculuğa adım atan Harry Styles, ceketleriyle en çok ilgi gören kişiydi. Ayrıca giydiği bol hırkalar da beğenilmiş ve birçok insanı bu tür kıyafetleri almaya sevk etmiştir.

ezilmiş: önünüzde kimse durmadı

DİZİDEKİ GARDROB ÇOK SEVİYOR
Genç oyuncu Lily Collins, başrolünü oynadığı ve listede dördüncü olduğu Emily In Paris dizisinde giydikleriyle tüm dikkatleri üzerine çekti. Özellikle dizide sıklıkla kullandığı şapkaların satışları arttı. Ayrıca Collins’in dizide giydiği özel yapım siyah elbiseler, ünlü tasarımcıların imzasını taşıyan kabanlar, bereler ve mini etekler de meslektaşlarının ilgisini çekti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu