Güncel Haberler

Eskişehir’de, Milli Piyango biletlerine yoğun ilgi

Milli Piyango’nun 100 milyon liralık dev ikramiye ile özel yılbaşı çekilişine günler kala Eskişehir’deki Milli Piyango bayileri meşgul. Online platformlarda da satılan çeyreklik bilet 25, yarım bilet 50, tam bilet 100 TL’ye satılıyor. 2 Eylül Caddesi’nde bilet satışı yapan Kemal Uysal, bu yıl da bilet satışlarının daha hızlı devam ettiğini belirterek, “Yılbaşı biletlerimizin satışına başlandı. Bu yıl satışlarımız daha hızlı devam ediyor. İnşallah 100 milyon lirayı veririz. Bilet alımlarını son güne bırakmamaları gerekir. Çünkü yasaklar var. Çarşıya gelen vatandaşlarımız bundan yararlanmalı ”dedi.

Bilet alıcılarından Naci Abaza, büyük bonusu kazanmak için bilet alınması gerektiğini belirterek, “Bilet aldım, kazanmayı garantiledim. “Büyük ikramiye gelirse bundan sonra ne yapacağımı düşüneceğim” dedi. Kadriye Kuvvet, büyük bir ikramiye alırsa ihtiyacı olanlara yardım edeceğini söyledi. Babasıyla birlikte bayiye gelen 6 yaşındaki Yağmur Güneş, yılbaşı biletlerini seçip satın aldıktan sonra herkese büyük ikramiye için şans diledi.

Bilet alıcılarından Ahmet Yılmaz, 8 başı ve sonu olan biletleri seçerek şansını böyle deneyeceğini söyleyerek, “8 ile rakamları aldım biletimin hem başı hem de sonu 8. Büyük ikramiye gelirse, çok iyi yiyeceğim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu