Güncel Haberler

Eski İsrail uzay güvenlik şefi Prof. Haim Eshed: Uzaylılar var, ABD ile anlaşma yaptılar

İsrail’in uzay güvenliği programının eski başkanı Hayim Esed, bilim dünyasının yıllardır çözemediği ve en çok komplo teorilerinin üretildiği “dünya dışı akıllı yaşam” hakkında dikkat çekici açıklamalarda bulundu.

“WASHINGTON İLE ANLAŞMALARI VAR”

Yedioth Ahronoth gazetesine konuşan Esed, uzaylıların var olduğunu ancak insanlığın henüz onları kabul etmeye hazır olmadığını söyledi; Bu nedenle, Dünya’da ve Mars’taki gizli üslerinde, Washington ile insanlık onları kabul edene kadar sessiz kalmak için bir anlaşma yaptıklarını iddia etti.

Esed, “Uzaylılar burada olduklarını duyurmak istemediler çünkü insanlık henüz buna hazır değil.”

‘TRUMP İfşanın Eşiğindeydi’

ABD Başkanı Donald Trump’ın ‘uzaylıların varlığını ifşa etmenin eşiğinde’ olduğunu iddia eden Esed, daha sonra ‘Galaktik Federasyon’daki uzaylıların bunu engellediğini iddia etti.

Eşed, “Kitlesel bir histeriye başlamak istemiyorlar” dedi. “Birincisi, bizi aklı başında ve anlayışlı yapmak istiyorlar”.

‘BARIŞLA GELİYORLAR’

Eşed, ‘Uzaylıların barışla gelir’ dediğine dikkat çekerek, “İnsanlığın gelişimi; “Uzay gemilerinin ve uzay gemilerinin ne olduğunu anlayabileceğimiz bir aşamaya gelmemizi bekliyorlardı.”

“DENEYLER YAPMAK İÇİN BİZİMLE SÖZLEŞME İMZALADILAR”

ABD yönetimi ile uzaylılar arasında gizli bir anlaşma olduğunu kaydeden eski yetkili, şöyle devam etti:

Burada deneyler yapmak için bizimle bir sözleşme imzaladılar. Aynı zamanda araştırma yapıyorlar, evrenin tüm dokusunu anlamaya çalışıyorlar ve bizden yardım etmemizi istiyorlar. “

‘MARS’TA GİZLİ BİR ÜS VAR’

Esed ayrıca insanlık ve uzaylılar arasındaki işbirliği merkezlerinden birinin Mars gezegeninde gizli bir üs olduğunu söyleyerek astronotların zaten Mars’a ayak bastığını öne sürdü.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu