Güncel Haberler

Erol Bulut: “Tüm camiamızdan özür diliyorum”

Ülker Stadı’nda oynanan maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Bulut, istenmeyen bir yenilgi yaşadıklarını belirtti.

Maç hakkında konuşulacak çok şey olduğunu belirten Bulut, “Kazanmak istediğimiz bir maçtı. Nedense kendi evimizdeki son 3 maça baktığımızda sahaya istediğimiz performansı yansıtamıyoruz. Yolda iyi performans gösteren Fenerbahçe, istediği performansı evinde gerçekleştiremiyor. Bunun sorumluluğu bende, aramızda oturmamız, konuşmamız ve çözmemiz gerekiyor. “ifadeleri kullandı.

Fenerbahçe’nin bu şekilde devam edemeyeceğinin altını çizen Bulut, “Hepimiz toparlanmalıyız. Maçtan önce rakibin bizi yenmek için hangi seçenekleri deneyeceğini konuştuk. Onları incelememize rağmen buradan hedeflerimiz vardı. Yakaladığımız pozisyonları değerlendiremedik. Değerlendirmede iyi değiliz. Bunun zihinsel bir problem olduğunu düşünüyorum. Bugün oynanan futbol kimseyi tatmin etmiyor. Tüm topluluğumuzdan özür dilerim. “değerlendirmeyi buldu.

“Bu eğilimin kesinlikle değişmesi gerekiyor. Bunu değiştirecek kişi benim, takımım ve futbolcularım. Bulut şunları söyledi:

“Fenerbahçe’nin yıllardır erken bir golün ardından kırılma sorunu var. Anlamaya çalıştık. Hala çalışıyoruz. Son 3 maça baktığımızda çözemedik. Rakibin kalemimize nasıl geleceğini söylememe rağmen uygulamamız yeterli olmadı. Kendi evimizde oynadığımız maçlarda futbolcuların bireysel performansına baktığımızda yeterli değildi. Fenerbahçe’de oynuyorsunuz ama dediğim gibi sorumluluk bizde. “

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu