Güncel Haberler

En acı ihbar… ‘Koşun! Babamız annemizi bıçakladı’

Yaklaşık 1 ay önce Kocaeli’de şiddetli çatışma yaşadığı eşinden boşanma davası açan Sevda Kösecik (33), Kartepe’nin Uzunçiftlik İlçesi’nde 3 çocuğuyla birlikte başka bir eve taşındı. Dün sabah erken saatlerde bu eve gelen İsa Kösecik, eşi Sevda Kösecik ile görüşmek istedi. Sevda Kösecik artık konuşmak istemediğini söyleyince ikisi arasında tartışma çıktı. Tartışmanın tırmanması üzerine İsa Kösecik, mutfaktan çıkardığı bıçağı çocuklarının gözü önünde Sevda Kösecik’in karnına soktu ve kaçarak kaçtı.

TELEFONLA SORULAN YARDIM

Annelerini kan içinde gören küçük çocuklar durumu yakınlarına telefonla bildirdi. Yakınların ihbarı üzerine polis ve acil sağlık ekipleri eve geldi. Ağır yaralanan Sevda Kösecik, ilk müdahalenin ardından ambulansla hastaneye kaldırıldı. Doktorların tüm müdahalelerine rağmen Sevda Kösecik kurtarılamadı ve burada öldü.

en acı uyarı ... 'koş!  babamız annemizi bıçakladı

Olay yerinden kaçan İsa Kösecik’i yakalamak için polis ekipleri operasyon başlattı. Kocaeli İl Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Ekipleri tarafından yakalanan İsa Kösecik, mahkemede tutuklandı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu