Magazin

Çukur 106. bölümde sürpriz gelişme! ‘İdris Baba’ yeniden dizide

Ercan Kesal (İdris Baba) ve Çetin Sarıkartal (Paşa), önümüzdeki hafta yayınlanacak dördüncü sezonuyla izleyici karşısına çıkacak olan Çukur’un yeni bölümüne konuk oluyor.

çukur 106.bölümünde sürpriz gelişme!  'i̇dris baba' yine dizide

İkinci sezon finalinde Ercan Kesal’ın canlandırdığı ‘İdris’ karakteri ve Çetin Sarıkartal’ın canlandırdığı ‘Paşa’ karakteri ilk sezon finalinde diziye veda etti. Dizide Selim’i canlandıran Öner Erkan’ın vedasının yer alacağı yeni bölümde, flashback sahnelerinde iki oyuncunun rol aldığı görülüyor.

CHUKUR 106’DA NELER OLACAK?

Çağatay’ın kurduğu tuzakla Koçovalıların üzerine büyük bir ateş düşecek ve Selim Yamaç’ın kucağında son nefesini verecek. Koçovalı ailesi Selim’in ölümüyle derinden sarsılırken, Akın babasının acısıyla saldıracak. Koçovalılar kayıp oğullarının yasını tutarken, Çukur onları yalnız bırakmayacak ve Selim’in cenazesinde duygusal anlar yaşanacak. Ogeday’ın dönüşü ile elindeki büyük kozu kaybeden Çağatay, kendisini Cengiz’in hedef tahtasında bulacak ve işleri kendi lehine çevirmenin yollarını arayacak. Koçovalı ailesi Selim’in kaybıyla yüzleşmeye çalışırken kardeşinin intikamını almaya yemin eden Yamaç, Cengiz’e beklenmedik bir darbe indirecek.

Kaynak: Haber Global

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu