Güncel Haberler

‘Çıplak intikam’da ifadeler ortaya çıktı! ‘Taşın dedim, dinlemedi…’

Küçükçekmece’de eşi BT ile boşanmak üzere olan Halkalı, eşiyle ilişki yaşadığını iddia ettiği MK’yi bir akrabası aracılığıyla görüşmeye davet etti. Konuşmayı kabul edip buluşma noktasına gelen MK ile MT arasındaki tartışma kavgaya dönüştü.

MT, akrabasının yardımıyla darp ettiği MK’yi çıplak olarak soydu. Daha sonra ikili, sokağın etrafından kollarıyla MT’yi aldı. Vatandaşlar bu anları cep telefonlarına kaydetti. Olay yerinde devriye gezen Küçükçekmece İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri çıplak adamı çöp torbasıyla kapattı. Gözaltına alınan 3 kişi, Halkalı Karakolu’na götürüldü.

İşlemlerinin ardından açıklanan MT ve MK’nin açıklamaları ortaya çıktı.

MT’nin karımla bir ilişkisi olduğunu duyduğumda kabul edemedim. Aynı mahallede oturan MK’ye mahalleden taşınmasını istedim. Daha sonra haber bile gönderdim. Eşimle boşanma aşamasındayız. Bu mahalleden taşınmak için. Ancak hiç dinlemedi. Karım birkaç günlüğüne evi terk etti. MK’nin nerede olacağını bileceğini tahmin ederek, beni aradım. Tanıştık. Ona sorduğunda bir tartışma oldu. Sonra araca koyar ve yendik. Sonra ona çıplak gösterdik ”.

MK’nin açıklamasında, “Beni çıplak gezdirdikleri için şikayet ediyorum. Eşi BT ile sosyal medyada tanıştık. Önce sosyal medyada yazdık. Sonra telefonlarımızı birbirimize verdik. Telefon görüşmeleri yaptık. Sonra birkaç kez bir araya geldik ”dedi. 3 şüpheli ifadelerinin ardından serbest bırakıldı. Öte yandan kayıp olduğu iddia edilen BT’nin kadın sığınma evine yerleştirildiği öğrenildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu