Magazin

Çılgın partilerden mutfağa

çılgın partilerden mutfağa

Bunlardan biri Kendall Jenner. 25 yaşındaki Jenner, geçtiğimiz günlerde Instagram sayfasında mutfakta yaptığı yemeklerin bir videosunu paylaştı.

çılgın partilerden mutfağa

Bu arada en yakın arkadaşı Hailey Baldwin Bieber da sosyal medyada ona eşlik etti.

çılgın partilerden mutfağa

Aynı gün spor salonundan birlikte çıkarken görülen Jenner ve Bieber Baldwin, daha sonra kendi evlerinin mutfağında yemek pişirme becerilerini sergiledi.

çılgın partilerden mutfağa

Bu arada, tüm zamanların en çok dinlenen Noel şarkılarından biri olarak rekor kitabına giren Mariah Carey’in All I Want for Christmas Is You şarkısını kullandı.

çılgın partilerden mutfağa

Kendall Jenner, sosyal medya sayfasında “Şef Kenny” notuyla birlikte mutfakta aynanın önünde çektiği bir fotoğrafı paylaştı.

çılgın partilerden mutfağa

Koronavirüs nedeniyle evinden çıkamayınca mutfakta vakit geçirenler arasında mısınız? Eğer öyleyse, hiç yalnız değilsiniz. Dünyanın dört bir yanında milyonlarca insan mutfakta daha önce hiç yapmadıkları deneyler yaptı. Ne yediklerini ve içtiklerini önemseyen ve kendi yemeklerini pişirmeyen ünlüler bile.

çılgın partilerden mutfağa

Sosyal medya hesaplarına bakıldığında birçok ünlünün koronavirüs karantinasında mutfakta her zamankinden daha fazla zaman geçirdiği görülüyor. En çok yaptıkları şey ekmek yapmak… Ünlülerin çoğu kendi ekmeklerini pişiriyor, hatta tariflerini sosyal medyada takipçileriyle paylaşıyor. İşte mutfakta ekmek yapan ünlüler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu