Güncel Haberler

CHP’de taciz skandalı! İfadeler ortaya çıktı: Elimi pantolonuna götürdü…

Edinilen bilgiye göre, 8 Temmuz’da İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’nda ifadesi alınan DA, olayı anlattı. D.A’s, G.Ö.A. Partinin gençlik kolunda birlikte çalıştıklarını, 12 Mart’ta Ümraniye’de olayın meydana geldiği parti etkinliği üzerinde çalıştıklarını, G.Ö.

DA’nın açıklamasının devamında, “Arka koltukta oturdum, yanına ön koltuğa oturmamı istedi. Reddettiğinde şaka yollu “Ben senin şoförün miyim?” Diye sordu. dedim. Bu yüzden ön koltuğa geçtim. Bana kız arkadaşıyla kötü bir ilişkisi olduğunu, yarım saat kadar endişelenmek istediğini söyledi, kabul ettim. Dudullu tepesi olarak bilinen yere gittik. Bankta otururken kız arkadaşı hakkında konuştu ve ona bazı tavsiyeler verdim. Bir süre sonra kalkmam gerektiğini söyledim. Arabaya bindiğimizde bana ordudan yeni geldiğini ve kimseyle sevişmediğini söyledi. Ben de ‘Bunu bana neden söylüyorsun? Çevresinde kimsenin bu kadar huzurlu hissetmediğini söyleyerek sarıldı ve öptü. Onu itmeye çalışırken elimi pantolonuna koydu. Bir kez daha onu ittim. Beni eve götürmesini istedim. G.Ö.A.’dan şikayet ediyorum. beni bu şekilde taciz eden ”.

Suçlamaları kabul etmedi

G.Ö.A. ancak taciz iddiasını kabul etmemiş ve DA’nın iddialarının yalan olduğunu iddia etmiştir. Savcılığın soruşturmasının sürdüğü öğrenildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu