Güncel Haberler

Cezaevinden izinli çıkıp, kısıtlamada yakalandı; gazetecileri tehdit etti

Olay, merkez Nilüfer ilçesindeki İzmir Yolu Sokak’ta 23:30 sıralarında meydana geldi. Sokağa çıkma yasağı nedeniyle başvuru yapan Nilüfer Suç Önleme ve Araştırma Bürosu Ekipleri, şüphe üzerine Gökhan B. (28) yönetimindeki 16 ALJ 749 plakalı aracı durdurmak istedi. Ancak uyarıya uymayan sürücü, aracını polis ekiplerinin üzerine sürerek hızla yoluna devam etti.

hapisten çıktı ve tutuklandı;  tehdit edilen gazeteciler

Bölgede takviye isteyen polis, şüphelinin de peşine düştü. Şüphelinin Nilüfer ilçesi Dumlupınar İlçesi’ne girişi üzerine polis ekipleri tarafından alana giriş ve çıkış kapatıldı. 2 kilometrelik kovalamacanın ardından araçtaki şoför Gökhan B. ve Engin K. Batuhan Y. (23) ile Selcan A. (18), sokağı kapatan polis ekipleri tarafından yakalandı.

hapisten çıktı ve tutuklandı;  tehdit edilen gazeteciler

Zanlılar üzerinde ve araçta yapılan aramada ruhsatsız silah ve çok sayıda mermi ele geçirildi. GBT sorgusunda şüphelilerin cinayetten hapis cezasına çarptırıldığı ve 15 günlük izinle dışarı çıktıkları öğrenildi.

hapisten çıktı ve tutuklandı;  tehdit edilen gazeteciler

Şüphelilerden Engin K., kendisini gören basın mensuplarını “Annem seni görsün, annem görsün, ben de sen beni görsün sen de seni görsün seni görsün” diyerek tehdit ederek saldırmaya çalışırken polis ekipleri tarafından mağlup edildi. Çek.

hapisten çıktı ve tutuklandı;  tehdit edilen gazeteciler

Sokağa çıkma yasağı ve maske kuralını ihlal, trafiği tehlikeye atma, hız sınırını aşma ve polisin ‘dur’ uyarısına uymama suçlarından zanlılara toplam 27 bin TL para cezası verildi. Araç, çekiciyle polis otoparkına çekilirken, zanlıların poliste sorgusunun devam ettiği bildirildi.

hapisten çıktı ve tutuklandı;  tehdit edilen gazetecilerhapisten çıktı ve tutuklandı;  tehdit edilen gazetecilerhapisten çıktı ve tutuklandı;  tehdit edilen gazetecilerhapisten çıktı ve tutuklandı;  tehdit edilen gazeteciler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu