Güncel Haberler

Ceza yazıldı, ‘Gözünüzün önünde drift atacağım’ dedi

İnegöl İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Büro Ekibi Cuma Mahallesi Nuri Doğrul Caddesi’nde sokağa çıkma yasağı kapsamında kontrol noktası oluşturdu.

BELGEYİ GÖSTEREMEZLER ceza yazıldı, 'gözlerinin önünde sürükleneceğim' dedi

Ekipler, cadde üzerinde ters yönde hareket ettiğini fark ettikleri 16 adet MES 43 plakalı kamyoneti durdurdu. Polis araçtaki Murat B. ve Ferit E.’den izinleri istedi. Ancak 2 şüpheli belge gösterilemedi.

ceza yazıldı, 'gözlerinin önünde sürükleneceğim' dedi

Bunun üzerine ehliyete sahip olmadığı tespit edilen sürücü, kısıtlamaya uymadığı için 3 bin 150 TL, ehliyetsiz araç için 2 bin 699 TL, maske takmadığı için 900 TL ve Trafikte ters yönde sürüş için toplam 8 bin 88 TL ceza verildi. Ayrıca kamyonun ruhsat sahibine 2 bin 699 TL para cezası verildi.

“DRIFT’İ İMHA EDECEĞİM” ceza yazıldı, 'gözlerinin önünde sürükleneceğim' dedi

Polisin cezayı yazması üzerine maske takmayan ve sigara içen Ferit E., “32 dosyam var, yattım. Bana 100 dakika yaz, ben de imzalayayım. Burada gözlerinin önünde sürükleneceğim ”dedi.

ceza yazıldı, 'gözlerinin önünde sürükleneceğim' dedi

Ferit E.’ye ayrıca sokağa çıkma yasağını ihlal ettiği için 3 bin 150 TL, koronavirüs önlemleri kapsamında sigara içilmesinin yasak olduğu sokakta sigara içilmesi için 900 TL, maske takmadığı için 900 TL toplam 4 bin 950 TL para cezası verildi.

ceza yazıldı, 'gözlerinin önünde sürükleneceğim' dediceza yazıldı, 'gözlerinin önünde sürükleneceğim' dediceza yazıldı, 'gözlerinin önünde sürükleneceğim' dediceza yazıldı, 'gözlerinin önünde sürükleneceğim' dediceza yazıldı, 'gözlerinin önünde sürükleneceğim' dedi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu