Güncel Haberler

Çarpma bahanesiyle kadınları taciz etti, darp edildi: “10’dan fazla kadına dokundu”

Bursa’da olay saat 15.00 sıralarında Osmangazi ilçesine bağlı Fevzi Çakmak Caddesi’nde meydana geldi. AY, şehir meydanından Demokrasi Meydanı’na yürüdü ve yol boyunca çok sayıda kadını çarpma bahanesiyle taciz ettiği iddia edildi. AY’nin uzun süre kadınları taciz ettiğini anlayan C.Ö. isimli genç kız o anları cep telefonu kamerasıyla yakaladı.

Çocuk arkadaşına dokunmaya çalıştı, yaralandı

Bir süre sonra AY, erkek arkadaşının yanında bir kadına dokunmaya alıştı. Durumun farkına varan kadının erkek arkadaşı AY’yi darp etti.

Çevredekilerin ihbarı üzerine Emniyet Ekipleri Büro Şefi ve Çarşı Emniyet Müdürlüğü ekipleri olay yerine sevk edildi. Uzun süre yerde baygın kalan AY, başının üstünden su dökülerek kendine getirildi.

kadınları vurulma ve dövülme bahanesiyle taciz etti:

Uyandıktan sonra, “Kafamda değildim, birinde hata mı yaptım? Hepinize çok üzgünüm ”dedi. C.Ö. AY tepki gösterdi. Ekipler şikayet üzerine AY’yi gözaltına aldı.

Gözaltına alınan AY, “Ablam, kardeşlerim hepinizden özür dilerim, sarhoştum. Gitmeme izin ver. “Sarhoştum ve cephemi göremedim” dedi.

“10 KADINDAN FAZLA DOKUNUŞTU”

Olayı anlatan C.Ö. AY’yi kadınları dövüyormuş gibi gördüğünü ve onlara dokunduğunu belirterek, “Kent meydanında bu şekilde yürüyordum. Tesadüfen adamı gördüm. Birkaç kişiye vurdu ve kaçtı. Kadınlar ‘Neler oluyor?’ Dedi. ‘Kusura bakma abla kazara oldu’ deyince devam etti. Sonra sarışın bir kadına dokundu. Kadını yakaladım ve ‘Polisi arayabiliriz’ dedim. Bana bir işi olduğunu söyledi. Sonra bir video çekmek için telefonu kaldırdım. O zaman beni fark etti. Bana bakmaya devam etti. Sonra geçtik. Devam etmeyecekti çünkü beni fark etti ama ben dükkana girdim. Çıktım ve ayrıldığımda takip etmeye devam ettim. Buraya en son geldiğinde, mısır adamının önüne oturdu ve çoktan oraya sıkışmışlardı. Ama buraya gelmeden önce 10’dan fazla kadına dokundu. Kadınlardan biri şikayet etmek istedi. Genç bir çocuğun sevgilisine dokundu. Tabii çocuk da saldırdı. “Kafasına tekme attı.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu