Magazin

Brad Pitt ve arkadaşı Flea tatilde: Sırtında boş yer kalmamış

Birbiri ardına aldığı ödüllerle özel hayatı gündeme gelen Brad Pitt, yeni yıl tatilinde objektiflere takıldı.
brad pitt ve arkadaşı flea tatilde: sırtınızda yer kalmadı

Yakın arkadaşı Red Hot Chili Peppers ile Turks ve Caicos adalarına giden Brad Pitt, şnorkelle yüzerken bindikleri teknede görüldü.

57 yaşındaki Brad Pitt, dinlenmek için adadaki Amanyara adlı tesisi seçti. Arkadaşı Flea ile uzun bir şnorkel dalışı yapan Brad Pitt, tekneye bindikten sonra bir süre havlu olmadan oturdu. O sırada sırtında dövmeler görüldü.

Ayrıca Brad Pitt’in dövme konusunda eski karısı Anjelina Jolie ile rekabet edecek düzeyde olduğu da kaydedildi. Pitt’in sırtında birçok dövmesi var. Bunlar arasında çocuklarının adlarının baş harfleri, Jolie’nin doğum günü olan Angelina Jolie tarafından tasarlanan bir kalıp, Latince’de “Fethedilemez” anlamına gelen Invictus kelimesi yer alıyor.

Pitt’in eski karısı Angelina Jolie, dövmeye olan tutkusuyla da tanınır. Altı çocuk annesi yıldızın birçok dövmesi var. Boynunun altında “haklarını bil” yazan bir dövme var. Omuzda Camboy’da kullanılan Khmer dilinde yazılmış satırlar var. İnanışa göre bunlar Kamboçya’dan evlat edindiği oğlu Maddox’u kötülüklerden korumayı amaçlamaktadır. Kasıklarında büyük bir dövme olan Jolie, vücudunda da Arapça ve Latin dövmeleri kullanıyor.

Brad Pitt geçtiğimiz günlerde yaz aylarında Alman model Nicole Poturalski ile romantik bir ilişki yaşadığı iddiasıyla gündeme geldi. Kasım 2019’da ilişkilerine başladıkları iddia edilen Pitt ve Poturalski, ünlü oyuncunun Angelina Jolie ile satın aldığı Miraval Kalesi’ne giderken Fransa’nın Paris kentinde çekildi.

Herkes Brad Pitt ve Nicole Poturalski’nin ilişkisinin uzun vadeli olacağını düşünürken, çiftin ayrılığına dair haberler basına yansıdı. Bu arada Poturalski’nin Pitt ile ilişkisi sırasında Berlin’de ünlü bir restoranın sahibi olan Roland Mary ile evli olduğu ortaya çıktı. Çiftin açık bir evliliği olduğu iddia edildi ve Nicole Poturalski daha sonra ona döndü.

Medyaya Brad Pitt ve Nicole Poturalski’nin ilişkisinin bittiğini bildirdikten sonra, çift yakın kaynaklara şunları bildirdi: “Bu hiçbir zaman gerçek bir ilişki olmadı. Birbirlerini sadece birkaç kez gördüler, hepsi bu. Bu yüzden konuştu ve buna “ilişki” denemeyeceğini söyledi.

Brad Pitt, Angelina Jolie ile yaşadığı olaylı boşanmasıyla da uzun süredir gündemdeydi. Çift, altı çocuğunun velayeti nedeniyle amansız bir hukuk mücadelesine girdi. Jolie ve Pitt’in salgın sırasında zaman zaman karşılaştıkları iddiaları basına da yansıdı.

Pitt, son zamanlarda eski eşi Jennifer Aniston’la yakın ilişkisi ile gündeme geldi. Geçen yıl SAG Ödülleri gecesinde heyecanlı bir yakınlık gösteren eski çiftin yeniden bir araya geleceği iddiaları ortaya çıktı. Ancak bu iddialar da doğru değildi.

Pitt ve Aniston ayrıca Fast Times At Ridgemont Lisesi’nin okuma etkinliğinde çevrimiçi bir araya geldi ve yıllar önce burada rol aldılar.

Brad Pitt, yakın zamanda yaptığı hayır işleriyle de öne çıktı. Pitt, Los Angeles’ta bir hayır kurumu için düzenlenen yardım etkinliğine katıldı ve halka yiyecek dağıttı. Yardım dağıttığı kişiler, yüzündeki maskesini özlemeyen Pitt’in kim olduğunu anlamadı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu