Magazin

Berfu Yenenler’den yeni hamilelik pozları

İkinci kez anne olmak için gün sayan Berfu Yenenler, yeni karesini sosyal medya hesabından paylaştı. Yenenler paylaşımına, “Biraz hamilelik güncellemesi yapayım. Fiziksel olarak daha rahat ama duygusal olarak yoğun bir dönem ”notunu düşürdü.
berfu yenenler'den yeni gebelik pozları

Komedyen ve oyuncu Eser Yenenler ile Berfu Yıldız 2019’da evlendi ve ilk çocukları Ekim ayında Kuzey’i kucakladı.

berfu yenenler'den yeni gebelik pozları

Geçtiğimiz günlerde ikinci kez anne olacağını ve oğluna ‘Mete’ ismini vereceğini duyuran Yenenler, heyecanını sosyal medya hesabından paylaşmaya devam ediyor.

berfu yenenler'den yeni gebelik pozları

Son olarak yeni karesini takipçileriyle paylaşan Berfu Yenenler, paylaşımına şu notu verdi:

berfu yenenler'den yeni gebelik pozları

27 + 2’den merhaba… Biraz hamilelik güncellemesi yapmama izin verin. Fiziksel olarak daha rahat ama duygusal olarak yoğun bir dönemdir. Geçen gün iki yıldır denizin kokusunu alamadığım için ağladım. Toplam 5 kilo kazanıldı. Mete Emmi’nin tekmeleri dışarıdan belli olmaya başladı. Büyük bir marul büyüklüğündeydi.

berfu yenenler'den yeni gebelik pozları

Miss Turkey 2015’te en güzel dördüncü seçilen Yenenler, geçtiğimiz günlerde Instagram’da hamilelik pozlarını paylaştı. Karnı ile poz veren 25 yaşındaki Yenenler, “Göbüş güncellemesi… 26 + 1 Mete emziği ile karşınızdayız. Zamanın ne kadar hızlı geçtiğine inanamıyorum. Sanki Kuzey’e hamileymişim gibi ve şimdi Mete’nin doğumu için neredeyse çok heyecanlı gün saymaya başlayacağım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu