Güncel Haberler

Bekçilerin dikkati hırsızlığı önledi… O anlar kamerada

Olay, gece saatlerinde Çağlayan Mahallesi İhsan Caddesi’nde meydana geldi. Güvenlik kamerasına yansıyan görüntüde, sokakta motosikletli iki şüpheli hafif ticari araca yaklaşarak el feneri ile aracın içini izliyor. Bir zanlı aracı izlerken, diğeri tornavidayla aracı açıyor. Araç içerisindeki görüş sistemlerini ve iş malzemelerini alan hırsızlar motosiklet sürerek olay yerinden uzaklaşırken, şüphelileri fark eden Kağıthane İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün ‘Gece Kartalları’ olarak bilinen gardiyanları müdahale etti.

Gözaltına alınarak karakola getirilen şüpheli Faruk G’nin çantalarında 1 şarjlı tatbikat, 2 pil, 1 şarj cihazı, 1 multimetre cihazı, 2 Jack pense, 1 frekans ölçer cihazı, 1 hilti, 1 spiral kesim alet, büyük siyah çantada 9 uzantı. Elektrik kablosundan çok sayıda tornavida, pense ve hırdavat aleti geçirildi.

YARGI BÖLGESİNE GÖNDERİLDİ

Şüpheli Faruk G. gerekli işlemlerin ardından adliyeye sevk edilirken, ele geçirilen hırsızlık malzemeleri işyeri görevlisine teslim edildi. Motosikletle kaçan diğer şüphelinin yakalanması için çalışmalar başlatıldı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu