Magazin

Bebeği ölü doğmuştu: Hayata döndü

Sadece iki ay önce bebeğini öldürerek hayatının en büyük acılarından birini yaşayan model Chrissy Teigen, kocası John Legend ve iki çocuğunun yardımıyla hayata döndü. 35 yaşındaki Teigen şu anda Fransa’nın Saint-Barthelemy adasında ailesiyle birlikte tatilde.
bebeği ölü doğdu: hayata döndü

Acı günler geride kaldı

bebeği ölü doğdu: hayata döndü

2013 yılında evlendiği Chrissy Teigen ve John Legend, çocukları ve bazı aile üyeleriyle bir yat turunda görüldü. Çift uzun süre yüzdü ve su sporları yaptı. Geçtiğimiz Ekim ayında üçüncü bebeğine hamileyken beklenmedik bir dizi talihsizlik sonucu ölü doğum yapan Teigen’in eski sevincini geri kazandığı ve hayata döndüğü görüldü.

‘AĞIRLIKLAR BUNUN İÇİNDE KALIR AMA BENİM ÖNEMSİZ’

bebeği ölü doğdu: hayata döndü

Hamilelikte aldığı kiloları veremeyen ancak önemsemediğini sosyal medya paylaşımlarıyla dile getiren Teigen, o gün renkli bir mayo tercih etti. Teigen, geçirdiği kanamadan sonra bebeğini ölmek zorunda kaldığında yaşadıklarını ve duygularını sosyal medya aracılığıyla paylaştı.

SOSYAL MEDYADAN HER ŞEYİ PAYLAŞTI

bebeği ölü doğdu: hayata döndü

Teigen, geçen Ekim ayındaki ağır kanamaların ardından bebeğini ölü olarak doğurdu. Üçüncü çocuklarını beklediklerini sosyal medya hesabından duyuran Chrissy Teigen, geçtiğimiz Pazar günü ağır kanama nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Modele kan verildi, ancak tüm müdahalelere rağmen bebeğini kaybetti.

‘BİLMEDİĞİMİZ BİR ACI’

bebeği ölü doğdu: hayata döndü

34 yaşındaki model, Instagram hesabından takipçileriyle o anları, nasıl hissettiğini ve ne düşündüğünü paylaştı.Chrissy Teigen, hastanede çekilen fotoğraflarıyla Instagram sayfasında uzun bir mesaj paylaştı. Teigen, şok olduklarını ve daha önce hiç bilmedikleri derin bir acı içinde olduklarını yazdı. Kendisine verilen kana rağmen kanamanın hiç durmadığını belirtti.

Ona adını bile verdiler

bebeği ölü doğdu: hayata döndü

“Daha önce bebeklerimizin isimlerini doğumdan sonra, hastaneden çıkmadan birkaç dakika önce kararlaştırmıştık. Ama nedense midemdeki bu küçük adama Jack adını verdik. Bizim için her zaman Jack olacak. Jack, küçük ailemizin bir parçası olmak için çok çalıştı ve sonsuza kadar böyle olacak.

BEBEĞE SESLİ

bebeği ölü doğdu: hayata döndü

Daha sonra kayıp bebeğine seslenerek, “Hayatta kalmanız için ihtiyacınız olan evi size veremediğimiz için çok üzgünüm. Seni her zaman çok seveceğiz ”.

AÇIKLAMALAR GERÇEKLEŞTİRİLDİ

bebeği ölü doğdu: hayata döndü

Teigen’in bu anlatısı, bazı çevrelerden “özel anların sosyal medyada paylaşılmaması, kendinize saklanması gerektiği yönünde eleştiriler aldı. Ancak birçok kadın kuruluşu, dünyanın her yerinden kadınların her gün benzer deneyimler yaşadığını belirterek Teigen’in bu konuda açık olmasını destekledi. .

İKİ ÇOCUK ANNELERİ

bebeği ölü doğdu: hayata döndü

41 yaşındaki Chrissy Teigen ve 2013 yılında evlenen John Legend’in Luna adında 4 yaşında bir kızı ve Miles Theodore adında 2 yaşında bir oğlu var.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu