Magazin

Başak Dizer Tatlıtuğ: Kıvanç’a çok gülüyorum

Başak Dizer Tatlıtuğ, 2020 yılı için “Büyük bir boşluk gibi geliyor. Karantina döneminde çok kitap okudum; Kişisel gelişime çok düşkünüm, farklı meditasyonlar öğrendim; Çevrimiçi derslere katıldım. Nefes egzersizleri, yürüyüş ve bolca yoga yaptım. Yeni farklı yemekler yaptık. Her şeye rağmen evde eşimle ve evcil hayvanlarımızla 4-5 ay geçirmek güzeldi. Ruhum için iyiydi ”.

başak dizer tatlıtuğ: kıvanç'a çok gülüyorum

10 yıldır koleksiyon ve tasarım yaptığı için alışverişe pek hevesli olmadığını belirten Başak Dizer, “Çok sade bir gardırobum var. Basitleştim, sakinleştim ”dedi.

başak dizer tatlıtuğ: kıvanç'a çok gülüyorum

Başak Dizer, Kıvaç’la ilişkisinin sırrını ortaya çıkardı: Evliliğimde spot ışıkları altında olmak benim tercihim değildi. Bu şekilde gelişti, elimde olan bir şey değil. Evlenmeden önce aynı sektörde olduğum için işim gereği çok sakin bir sosyal hayatım yoktu. Elbette bu çember evlilikle genişledi. Evliliğinizi ve özel hayatınızı ne kadar gizli yaşarsanız, dışarıdan ne kadar az müdahale ederseniz, o kadar az konuşulur. Ayrıca, doğası gereği, özel hayatımı ortada yaşamayı seven biri değilim. Kıvanç da aynı. Evliliğin en önemli yapı taşı saygı ve anlayıştır.

başak dizer tatlıtuğ: kıvanç'a çok gülüyorum

“Birlikte eğlenmek, güzel vakit geçirmek, neşeyi, coşkuyu ve tabii ki üzüntüyü paylaşmak için el ele; gülmek, seyahat etmek, birlikte kaliteli zaman geçirmek; birbirimize yetecek kadar; birbirini tamamlar ve besler. Söylediğim şeyde her zaman aşk var. Aşık olmadan harika vakit geçirmek zordur. Aşk ilişkileri genellikle sevgi ve saygı ile başlar, ancak bu her zaman devam etmelidir yoksa büyü bozulur. “

başak dizer tatlıtuğ: kıvanç'a çok gülüyorum

Başak Dizer, son zamanlarda en çok güldüğü şeyleri anlatırken, “Komik bir partnerim ve komik bir Whatsapp arkadaş grubum var. Onlara gülüyorum. Ve tabi ki Kıvanç’a çok gülüyorum. Evde her zaman taklit ediyor ve mizah yapıyor, kafasında yazıyor ve oynuyor ”.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu