Magazin

Bade İşçil’den aşı açıklaması

Yandaki bir kitapçıdan kitap almak için evden ayrıldığını ve son zamanlarda bilime ilgi duymaya başladığını belirten Bade İşçil, “Bu pandemi döneminde bilim kitapları okumaya başladım. Ben bir araştırmacıyım, eksik kısımları oradan tamamlıyorum. Bir boşluğum var, kapatıyorum. “Evdeyiz, risk almamaya çalışıyoruz” dedi.

‘Şimdi yetişkin filmlerinde oynuyorum’ bade i̇şçil'den aşı açıklaması

Dijital platformda yayınlanan bir dizideki oyuncu, “Dijital olmak oyuncu için daha rahat mı?” Dedi. soruya ilginç bir cevap verdi.

bade i̇şçil'den aşı açıklaması

Ünlü oyuncu, “Evet, uzun süre yetişkin filmlerinde oynuyorum. Yetişkin oluruz. Bu süreçte insanlar çalışmak için her şeyi özlüyor ”dedi.

‘Onlardan daha iyisini bilemeyiz’ bade i̇şçil'den aşı açıklaması

İşçil, sanat dünyasında tartışma yaratan ithal aşıya sıcak baktığını ve setlerin aşılanabileceğini söyledi.

bade i̇şçil'den aşı açıklaması

Sağlık çalışanlarına güvendiğini anlatan oyuncu, “Sağlık profesyonellerimizin ne dediğini onlardan daha iyi bilemeyiz, ne derse yapacağız. Sonuçta, İngilizce dünyanın ortak dili değil mi? Onların yapmaları gerekeni yapacağız.

bade i̇şçil'den aşı açıklaması

Temas kurmadan olabildiğince kendimi korumaya çalışacağım, risk almamayı tercih ediyorum. Riskin olduğu bir sektördeyim, insan üzerinde çalışıyorum, işimizde maskemiz yok ve böyle ateş etme şansımız olmadığı için muhtemelen o sektörü de aşılayacaklar ”dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu