Magazin

“Babam Çok Değişti” dizisinin kadrosuna Naz Elmas katıldı

Hakan Algül’ün yönetmenliğini yaptığı, Birol Güven’in yazdığı Babam Çok Değişti Yeni bölümüyle ekranlarda.
naz elmas dizinin kadrosuna katıldı

Çağlar Çorumlu, Şebnem Bozoklu ve Melek Baykal’ın başrollerini paylaştığı dizinin kadrosuna ünlü oyuncu Naz Elmas da katıldı.

7 Ocak Perşembe akşamı ekrana gelecek dizinin bölümünde seyirci karşısına çıkacak Elmas, Mehmet Ali’nin ilk aşkı Deniz karakterine hayat verecek.

Babam Çok Değişti yeni bölümümün özeti şöyle; Mehmet Ali’nin ilk aşkının yıllar sonra çıkması ortalığı karıştıracak! Mehmet Ali, Aslı’ya yalan söylediği için önünde ilk aşkı Deniz’i görünce dehşete düşer! Mehmet Ali Deniz’i tüm ailesinden, özellikle annesi Arife ve eşi Aslı’dan uzak tutmaya çalışsa bile başarılı olamaz. Yalan üzerine yalan söyleyen Mehmet Ali, kardeşi Rıfkı’yı büyük belaya sokarken Deniz’in yıllar sonra niye ortaya çıktığı merak konusudur. Öte yandan Damla, Hulusi’nin dedesi Kerami ile arkadaşlığını samimi bulmaz ve Hulusi’ye güvenmez. Hulusi, Kerami ile arkadaşlık kurmaya çalışırken aslında başka bir şeyin peşindedir. Hulusi’nin temel amacı nedir?

Oğulcan, başına geleceklerden habersiz arkadaşlarını eve davet ediyor. Oğulcan’ın hayatının en unutulmaz gecesini yaşadığı Oğulcan’a bir şey olur. Tüm bunlar olurken Yağmur, sevgilisi Emre ile ilgili öğrendiği kötü bir bilgiyle şoke olur!
Babam her Perşembe 20.00’de Kanal D’de yeni bölümleriyle çok değişti …

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu