Güncel Haberler

Baba ve oğlu farklı şehirlerde aynı gün koronavirüsten öldü

İzmir’de TCDD Araç Bakım Servis Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Hasan Ali Çakır, 10 gün önce boğaz ağrısı şikayeti ile hastaneye başvurdu. Çakır’a yapılan Covid-19 testi pozitif çıktı. Evde karantinaya alınan Çakır, durumu ağırlaşınca Ege Üniversitesi Hastanesi’ne kaldırıldı. Denizli’nin Çardak ilçesine bağlı Söğüt İlçesi’nde yaşayan Çakır’ın babası emekli işçi Mehmet Çakır’a, bir hafta önce öksürük ve halsizlik şikayeti ile gittiği Denizli Devlet Hastanesi’nde koronavirüs teşhisi kondu. Evde tedavi gören 3 çocuk babası Mehmet Çakır da hastalığı ağırlaşınca Denizli Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

BABA VE OĞLUM AYNI GÜN ÖLÜYOR

Farklı şehirlerde koronavirüs tedavisi gören baba oğul Hasan Ali Çakır, 30 Kasım akşamı hayatını kaybetti. Baba Mehmet Çakır, ölümünden habersiz oğlundan 2 saat sonra öldü.

Söğüt Mahallesi’nde yaşayan eski muhtar Altan Yıldız, baba ve oğlun ölümünün büyük üzüntü yarattığını belirterek, “Sela okunduğunda Mehmet Çakır’ın hayatını kaybettiğini düşündük. İzmir’de oğlu Hasan Ali Çakır’ın koronavirüs nedeniyle hayatını kaybettiği ortaya çıktı. Oğlundan yarım saat sonra Mehmet Çakır’ın selamı okundu. “Babasının ve oğlunun ölümü bizi derinden üzdü” dedi. Mehmet ve Hasan Ali Çakır, Denizli’nin Merkezefendi ilçesindeki Çakmak Mezarlığı’na defnedildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu