Magazin

Asya döndü

asya geri döndü

Gülben Ergen’in 25 Aralık’ta çıkacak yeni albümü Seni Kırmışlar ön siparişe açıldı. Ergen’in 11. albümü dijital platformların yanı sıra fiziksel olarak müzik piyasalarında da yerini alacak. Şarkıcı yeni çalışmasıyla ilgili olarak şunları söyledi: “Tüm müzisyen arkadaşlarım; Yıldız Tilbe’den Deniz Seki’ye, Ersay Üner’den Derya Uluğ’a, İntizar’dan Cansu Kurtcu’ya, Özlem Güneykaya’dan Kubilay Karca’ya, Ayla Çelik’ten Şebnem Sungur’a herkese teşekkür ederim. Biz onların şarkılarının kiracılarıyız, yoksa sahipleri onlardır. Güvene sahibiz ve onu iyi taşımalıyız. “

asya geri döndü

YouTube’da “Galaxy” adlı şarkısı 157 milyon izlenmeyi aşan Ece Mumay, sosyal medya hesabından hayranlarına teşekkür etti. Kısa süre önce yayınladığı yavaş şarkısı “Hengame” ile de beğeni toplayan Mumay, 2021 için sürpriz projeler hazırlarken olduğunu söyledi.

asya geri döndü

Ece Gürsel, “Vur Kalbimden” adlı yeni şarkısını müzikseverlerin beğenisine sunuyor. Ayla Çelik ve Hakkı Yalçın’ın, Ayla Çelik ve Serdar Arslan’ın şarkıları DMC etiketiyle yarın dijital platformlarda yayınlanacak.

asya geri döndü

Serdar Ortaç ile yaşadığı aşkla sık sık ön plana çıkan Seçil Gür, yarın yeni single’ını sunacak. Gür, söz ve müziğine Serdar Ortaç’ın imza attığı İşkence adlı şarkıyla ilgili duygularını şöyle dile getirdi: “Aralık ayında çıkan şarkılar ‘Çılgın Ateş’, ‘Dünyalar Yukarı’, ‘Emi’ ve ‘Nedensiz Çiçek’. En iyi yorumlar bekleniyor. “

asya geri döndü

Görüntüyü yenileyen Aylin Coşkun’un fotoğrafını görenler, ünlü şarkıcıyı tanımakta zorlandı. Aylin Coşkun, “Kuaförüm dedi yeni bir imaj yapalım. Renk harika oldu. Not ile Instagram’da bir fotoğrafını paylaştı. Bambaşka bir insana dönüşen Coşkun’un takipçileri, “Estetiğe kavuştunuz mu?” diye sordu. Şarkıcının bir takipçisi, “Saç kesilirken kafa ekimi yapıldı” yorumunu yaptı.

asya geri döndü

Yapımcı Şahin Özer’in yeni keşfi Sercan Zararsız, müzik dünyasına ilk single’ı “Let Istanbul Talk” ile girdi. Sözleri ve müziği Ersin Özyurt’a ait olan şarkı için İstanbul Boğazı’nda klip çekildi. Şarkıcı, “Sektörde kalıcı olmak, üretmeyi gerektirir. Bu konuda iyi çalıştık ”dedi.

asya geri döndü

Müzik hayatına Londra’da devam eden Gamze Akın, “Loneliness sandali” adlı şarkısını klip ile taçlandırdı. Bir süre önce “İsyan Bayrağı” şarkısını müzikseverlerin beğenisine sunan Gamze Akın, şimdi de kendi sözlerine ve müziğine ait olan “Loneliness sandali” şarkısını yayınladı. . Gamze Akın, bu yeni şarkısında çok iddialı olduğunu belirterek, “Yeni yılın herkese sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini diliyorum” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu