Magazin

Aşkın Tarifi 7. Bölüm 3. Fragmanı Fırat İşten Ayrılıyor

Kanal D ekranlarını sevilen dizisi aşın tarifi 7. bölüm 3. fragmanı yayınlandı. Fırat ve Naz 7. bölümde neler yapacak.

Aşkın tarifi 7. bölüm fragmanında Fırat şef işten istifa etme kararı alıyor. Bu duruma naz ne tepki verecek. Kanal D ekranlarında pazartesi günleri 20:00’da seyircisi ile buluşan dizide bu hafta neler olacak.

Aşkın Tarifi 7. Bölüm 3. Fragmanında Hüzün Hakim

Kanal D ekranlarının birinci bölümden itibaren reyting rekorları kıran dizisi aşın tarifinde 7. bölümde neler olacak?Yayınlanan 7. bölüm 3. fragmanında Fıratın işten ayrılma kararını duyması sonrası Naz’ın hüzünle hallerini ve Fıratın peşinden gittiği kareler çok konuşulacak.

AŞKIN TARİFİ OYUNCULARI

Kanal D‘nin reyting rekorları kıran dizisi aşkın tarifi oyuncuları.

Kadir Doğulu, Serra Arıtürk, Cem Davran, Alper Saldıran,Yasemin Baştan, Ümmü Putgül, İdil Sivritepe, Atakan Yılmaz, Elif Melda Yılmaz, Mehmet Şeker, Deniz Gürkan, Gökhan Niğdeli, Selim Akgül, Asuman Sazlık, Onur Yakıcı, Batuhan Bayır.

AŞKIN TARİFİ DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Sıcak bir mahalle oramında rta halli bir kebap ustası olan Fırat, yaşam koçu Doktor Aşk’tan intikam almak ister. Fıra Şef’in bu öfkesi, onu Fransız restoranına sürükler. Eli lezzetli bir şef olan Fırat, hep çok sevdiği Fransız mutfağına tekrardan kavuşurken; Naz Soyluer sayesinde gerçek aşkla tanışır.

Doğu ile batı mutfaklarını karıştırarak adeta bir yemek sihirbazı olan Fırat Şef’in merak edilen yolculuğu Kanal D ekranlarına izleyiciyi kitleyecek gibi gözüküyor..

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu