Güncel Haberler

Arkadaş kurbanı! Üniversitelilerin yılbaşı partisi ölümle bitti…

Bahçeşehir Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi, Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü son sınıf öğrencisi Deniz Büçkün (23), 5 üniversite öğrencisiyle yılbaşı gecesini kutlamak için İstanbul Beşiktaş’taki evinde bir araya geldi. İddiaya göre yeni yıla girdikten iki saat sonra Büçkün hastalandı ve yere düştü. Arkadaşları nefesini tutmaya çalışırken 112’yi de aradı. Hastaneye kaldırılan Deniz Büçkün, yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

ECSTASY SONA ERDİ

Yılbaşı partisine katılan üniversite öğrencileri, alkollü içki içtikleri için ifade veren polis, kutlamaya katılan E.Ö. Adında bir üniversite öğrencisi, arkadaşlarının ecstasy hapları getirdiğini ve alkollü hapları aldıktan sonra Büçkün’ün aniden çöktüğünü ve nefes darlığı yaşadığını söyledi. Bu ifadeler üzerine E.Ö. gözaltına alındı. Şüpheli olarak sorgulanan E.Ö.’nin ifadesinde, hapları Üsküdar’da birinden aldığı, eve gelip arkadaşlarına dağıttığı, hapları alkolle birlikte kullandıklarını söylediği iddia edildi.

arkadaş kurbanı!  üniversite öğrencilerinin yılbaşı partisi ölümle sona erdi ...

TORBACI TUTUKLANDI

Aynı binada oturan Sefa Kayhan, “Yılbaşı gecesi binada bir çığlık duydum. Genç bir adam geldi ve kapımı çaldı. Yardım için bağırıyordu. Bir komşumuzla yukarı çıktık. Kız kanepede yatıyordu. Yüzü yaralanmıştı. Dairede oturan kızları görüyordum. Sadece selamlaşırdık ”dedi.

Burak Karancı, E.Ö. ilacı aldı, Kadıköy’de gözaltına alındı. Adliyeye sevk edilen Burak Karancı tutuklanırken E.Ö. Adli kontrol üzerine serbest bırakıldı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu