Magazin

Apar topar hastaneye kaldırılan Simge’den haber var

Apandisiti patlayan ve aceleyle hastaneye kaldırılan Simge Sağın apandisit teşhisi kondu ve hemen ameliyata alındı.

hastaneye kaldırılan simge'den haberler var

Simge, hastane odasından çektiği fotoğrafı Instagram’da paylaşarak yaptığı açıklamada, “Herkese merhaba. Taburcu oldum ve sağlığım iyi… Beni tanımadan duasını kaçırmayan, soran herkese teşekkür ederim. Lütfen sağlığına dikkat et. Seni seviyorum.”

hastaneye kaldırılan simge'den haberler var

Apandisit ameliyatı geçiren Simge Sağın taburcu edildi. Ünlü şarkıcının sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

hastaneye kaldırılan simge'den haberler var

Popçu Simge Sağın, Facebook’ta ismini kullanan ve tanımadığı ünlü erkeklerle flört eden sahte bir hesap kullanıcısından bahsetti.

hastaneye kaldırılan simge'den haberler var

Facebook’ta hesabı olmadığını anlatan şarkıcı, kendisini ‘Simge Haklı’ olarak tanıtan bir sahtekar olduğunu, hatta kendisiymiş gibi ünlü erkeklere kafasız erotik kadınların fotoğraflarını bile gönderdiğini açıkladı. “Bunu asla düşünmüyorsun; eğer öyleysem, görüntülü arama. O da parayı istedi çünkü ben paraya sıkıştım. Bu benim kariyerime de zarar verecek bir şey. Hesabı kapatmak için avukatıma gerekli başvuruları yaptı ama hesap hala açık. Facebook’ta değilim, herkes dikkatli olmalı.

hastaneye kaldırılan simge'den haberler var

Doğru, “Bu kişi onu daha önce tanıdığım biri. Benim olduğumu sanıyor ve bu bir adam diyor insanlarla konuşuyor İnanın bana, ses kayıtlarını dinledim ve ‘Ben Simge’im, sesim kalın çünkü geceleri çok performanslıyorum’ gibi yalanlar duydum. ve onları kulağımla duydum. ” dedim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu