Güncel Haberler

Annesinden Vanessa Bryant’a ‘utanç verici’ dava!

Ocak ayında hayatını kaybeden spor tarihinin efsane isimlerinden Kobe Bryant’ın eşi Vanessa Bryant, annesi tarafından zor durumda bırakıldığı günleri yaşıyor. Kobe Bryant’ın kayınvalidesi Vanessa Bryant’ın annesi Sofia Laine, uzun süreli kişisel asistan ve bebek bakıcısı olarak ücretsiz çalıştığını iddia ederek kızından geri ödeme talep etti. Sofia Laine, Kobe Bryant’ın ölmeden önce onunla ilgileneceğine söz verdiğini, Vanessa Bryant’ın açıklamalarının bu Sofia Laine davasının ne kadar incitici olduğunu ortaya koyduğunu belirtti.

‘Ben ve kocam kızlarımıza baktık’

Konuyla ilgili Instagram üzerinden açıklama yapmak zorunda kalan Vanessa Bryant, “Yaklaşık 20 yıldır onu maddi olarak destekliyorum. O asla kişisel asistanım, Kobe’nin kişisel asistanı ya da çocuklarımız için dadı olmadı. “Ben her zaman evde vakit geçiren bir anne oldum ve hem kocam hem de ben kızlarımızın tam zamanlı bakıcılarıydık.”

‘Benden 18 yılda günde 12 saatin üzerinde saatte 96 dolar istiyor’

İfadelerine devam eden Vanessa Bryant, “Annem boşandıktan sonra kendi evini satın alacak parası olmadığını iddia ettikten yaklaşık 20 yıl sonra, mülklerimizde ücretsiz yaşamasını sağladık. Kocam ve ben evimizde yaşamasının onun için en iyisi olacağını düşündük. Nitekim çoğu büyükanne ve büyükbabanın yaptığı gibi kızlarımıza sadece zaman zaman baktı. İş sorunları veya masraflarla ilgilenmiyordu. Benim ve benim ricam üzerine damadı tarafından desteklenen bir büyükanneydi. Torunlarına baktığı için 18 yıl boyunca günde 12 saat çalıştığını varsayarsak, şimdi benden saat başı 96 $ ‘lık bir geriye dönük ücret talep ediyor. Gerçek şu ki, büyük kızlarımıza küçükken sadece ara sıra bakıcılık yapıyor. 10 yıl önce çocuklarımız tam zamanlı öğrenci ve sporcuydu. 2016 yılına kadar başka çocuğum olmadı ”dedi.

‘Kazadan beri çocuklarımla birlikte olmadım’

Haksız suçlamalara rağmen annesine destek olmaya çalıştığını belirten Bryant, “İddiaları açıkça yanlış ama yine de annemle birçok kez işleri düzeltmeye çalıştım. Söylediklerinin aksine yönetmelik adına mezarlığı ziyaret etmenin dışında, kazadan beri çocuklarımı bir an bile bırakmadım ”.

‘5 milyon dolar, bir ev ve bir Mercedes SUV istedi’

Onu evden attığını iddia eden Laine’e cevap veren Vanessa Bryant, “Bu yılın başlarında, onun için yeni bir ev arıyorum. Bir hafta sonra televizyona çıktı ve Newport Sahili’nde kira ödemeden yaşarken ailemizi küçük düşüren asılsız suçlamalarla röportaj yaptı. Bu bölümden sonra bile, anneme hayatının geri kalanı için aylık destek vermeye hazırdım, ama o yeterince istekli değildi. Telefon numaramı iddia ettiği gibi değiştirmedim. Benimle aracılar aracılığıyla iletişime geçti. 5 milyon dolar, bir ev ve bir Mercedes SUV talep etti. Onun incitici tehditlerine ve para taleplerine teslim olmadığım için içimdeki kontrolü kaybettim. Yanlış ve saçma iddialarda bulunuyor. Şimdi kocam ondan daha fazla para almaya çalışıyor. Bunun çocuklarımı ve beni nasıl etkilediğini umursamıyor. 2004 yılından beri eski kocasından nafaka almaya devam ederken kızlarımı ve hayatımın geri kalanını çalmak istiyor. Kocam ve ben onu asla caydırmadık ya da geçimini engellemedik. Bu dava saçma, utanç verici ve tahmin edilemeyecek kadar incitici… ”.

(Fanatik)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu