Güncel Haberler

Ambulansın çarpması sonucu hayatını kaybetmişti! Cansu Gümüş’ün amcası: Bu bir cinayet

Hastayı almak üzere giden özel hastanenin ambulansının ardından araçtan atılan Trakya Üniversitesi Bankacılık ve Sosyal Hizmetler Bölümü 2. sınıf öğrencisi Cansu Gümüş, D-100 karayolu Çilimli’de meydana gelen kazada araca çarptı. Düzce’de Çarşamba günü katılım, annesi Fatma Gümüş ve yengesi Huriye Yıldız yaralandı. Kazanın ardından gözaltına alınan ambulans şoförü Sinan Bütünoğlu tutuklandı. Özel hastaneye ait ambulansta hasta bulunmamasına rağmen sürücünün hız yapması ve kırmızı ışıkta geçmesi ailenin tepkisine neden oldu.

KAZA YERİNDE ÖLEN KİŞİNİN SONRAKİ OLDUĞUNU ÖĞRENDİ

Nuri Gümüş, kızının acısına dayanamayıp zaman zaman sinir krizi geçirirken, kaza sonrası olay yerine ilk gelenler arasında hayatını kaybeden kişinin Cansu Gümüş olduğunu öğrenen Recep Gümüş, üzüntü içinde boğuldu. Yeğeni Cansu’nun rüya gördüğünü belirten Recep Gümüş, “Kızımız okuyordu. Birçok hayali vardı. 2 yıl okudu, 2 yıl daha okuyacaktı. Sınavlarını geçti, her şeyi bitirdi. O güzel bir kızdı. Hayaller çok büyüktü. Çevresinde çok sevildi. Kimseyi üzmeyen bir çocuğumuzdu. Biri kötü bir şey söylese bile, ona kötü davranmamasını söylüyordu. Melek gibi bir oğuldu. Huzur içinde yatsın. Umarım Allah dualarımızı kabul eder ”.

bir ambulans kazasında öldü!  cansu gümüş'ün amcası: cinayet

‘SUÇLARIN CEZA ALINMASINI İSTİYORUZ’

Ambulans şoförüne tepki gösteren Recep Gümüş, “Bu bir cinayet. Ambulans kullanma yetkisi olmayan adama ambulans verirler. Devletimizin onları takip etmesi gerekiyor. Bunlar kontrol altında değil mi? Bu resmen cinayet, 131 kilometreyi vurdu. Sen bir ambulanssın ama içinde hasta yok. Nereye gidiyorsun? Hukuk mücadelemize başladık. Sonuna kadar çocuklarımızı kovalayacağız. Suçluların cezalandırılmasını istiyoruz. Gerekli her şeyi yapacağız. Acımız harika. Başka bir şey söyleyemeyiz ”dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu