Güncel Haberler

Altay Bayındır: Rodallega benim çeneme vurmuştu

Önümüzdeki haftalarda da aynı disiplin ve özveriyle yollarına devam edeceklerini belirten Altay, “İnşallah sezon sonunda bu hırs ve mücadeleyle taraftarlarımızın desteği ile şampiyonluğa ulaşacağız.” Dedi. dedim.

Her takımın Fenerbahçe maçları için hazırlığının, duruşunun ve hırsının farklı olduğunu kaydeden Altay Bayındır, “Aynı şekilde tepki verir ve tepki verirsek bu zafere hırsımızla devam edeceğiz” dedi. O konuştu.

Altay, ceza alan Hugo Rodallega’yla pozisyonuyla ilgili olarak, “Bu konulara fazla girmiyorum, konu benim değil. Benim işim sahada çalışmak ve performans göstermek. Hakem doğrudan penaltı çağırdı. Rodallega çeneme vurdu. Hala ağrım var. Ama bence maçı biraz daha temkinli, dikkatli ve konsantre yönetmeliler. “ifadeleri kullandı.

Bir gazetecinin bu sezon 2 penaltı kurtardığını hatırlatmasının ardından Altay Bayındır, şunları söyledi:

İyi konsantre oluyorum. Ayrıca her hafta çalışıyoruz. Kalecimiz sayesinde sahada ona göre ne gerekiyorsa yapıyoruz. Taraftarlarımız her zaman iyi oyun ve kötü oyun için desteklerini göstermelidir. Bugün kazandığımız için mutluyuz. Umarım önümüzdeki haftalarda buna devam ederiz. “

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu