Magazin

Alp Kırşan: İyi ki doğdun adamım

2014 yılında evlenen Alp Kırşan-Zeynep Kırşan çiftinin en büyük oğlu Efe 5 yaşına girdi. Kırşan, oğlu Efe’nin yeni yaşını sosyal medya hesabıyla kutladı.

alp kırşan: mutlu yıllar dostum

Birlikte çekilen fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaşan oyuncu, paylaşımına “Bugün en büyük oğlum Efe’nin doğum günü. Mutlu yıllar dostum, iyi şanslar var. Bize yaşattıklarınız için size minnettarız. Seni seviyorum oğlum ”notu düştü.

alp kırşan: mutlu yıllar dostum

Efe’nin fotoğrafını takipçileriyle paylaşan Zeynep Kırşan, şunları söyledi: Yüzünüzün her yerini ezbere biliyorum. İki gece de geçmedi, nefesimdeki kokunun geçişini seyretmek… Nefesini dinlemek, bazen korkudan, bazen sadece huzur bulmak için… İlk acım… Güzel oğlum, büyüyorsun. Ve etrafta koşturup… Umarım; Bu yaşta, her yaşta sağlık, mutluluk ve huzur içinde geçsin. Ben her zaman tüm gücümle, başucunda bir nefes kadar sana yakınım. İyi ki bizi seçtin oğlum. Doğum günün kutlu olsun, var olmana sevindim. Tek dileğim, Tanrı’nın sizi her zaman iyi insanlarla karşılaştırmasıdır. Seni çok seviyorum anne

alp kırşan: mutlu yıllar dostum

Zeynep Kırşan-Alp Kırşan çifti, 2015’te ilk çocukları Efe’yi, 2018’de ikinci çocukları Ata’yı kucakladı.

alp kırşan: mutlu yıllar dostum

Zaman zaman sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme gelen Kırşan çiftinden Alp Kırşan, uzun yıllardır yaptığı ‘Survivor’ sunucusunu Murat Ceylan’a aktardı.

alp kırşan: mutlu yıllar dostum

Ayrılık nedeni Kırşan, “Son ‘Survivor’ bittikten sonra ailemle tanıştığım anda Survivor’dan ayrılma kararımı aldım. Onları çok özlediğimi anladım. Ve onlarsız yapamayacağımı fark ettim. Bence “Kariyer mi yoksa aile mi?” Soruyla hemen yüzleştim. Özellikle ailenin ikinci çocuğumuza katılacağını gördükten sonra bana eşimden ve çocuklarımızdan daha çok ihtiyaçları olacaktı ve Türkiye’de onların yanında olmayı seçiyorum. Bu düşünceyi Acun abi ile paylaştım ve anladı. Hiç yaralanmadım ve olamaz. Acun Ilıcalı hayatımın sonuna kadar kardeşimdir. O saygı duyduğum bir insan ”.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu