Güncel Haberler

Alanyaspor, Tzavellas’ın sözleşmesini 2 yıl uzattı

Alanyaspor Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Cengiz Aydoğan Spor Tesisleri’nde düzenlenen imza töreninde Alanyaspor’un Tzavellas ile sözleşmesini yenilediğini söyledi.

Tzavellas’ın geldiği günden bu yana takıma büyük katkılar sağladığını anlatan Çavuşoğlu, “Kişiliği ile takıma ve arkadaşlarına kendisine yakışacak şekilde sahip olmak için elinden geleni yaptı. Tüm bu özverili çalışmalar için kulübüm ve kendim adına teşekkür ediyorum. Yeni kontratında bol şans. Hala yapacak çok işimiz var. Tzavellas artık kulübümüzün çocuğu. Gerçek bir Alanya’lı oldu. Bu şekilde hareket ediyor. Umarım aynı şekilde devam ederiz. “ifadesini kullandı.

Tzavellas, sözleşmenin yenilenmesine katkıda bulunan herkese teşekkür etti.

Alanyaspor’da mutlu olduğunu vurgulayan Tzavellas, “Geldiğim ilk günden beri herkesin desteğini hissettim. Şimdi çok farklı bir noktadayız. Geldiğim günden beri çok şey değişti. Alanyaspor artık ligin zirvesine oynayan bir takım. Herkesin bunda çok emeği var. Bundan sonra elde edeceğimiz başarılar var. Her şeyden önce biz insanız. Ailemle Alanya’da yaşıyorum. Sevgi ve saygı görüyorum. Beni çok mutlu ediyor. “Diye konuştu.

5. sezonunu Alanyaspor’da geçiren Tzavellas, Turuncu-yeşil forma altında 116 maç oynadı ve 5 gol, 3 asist yaptı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu