Magazin

Akrep dizisine katılan Evrim Alasya, yeni rolüyle sosyal medyayı salladı!

Başroller Evrim Alasya ve Demet Akbağtarafından canlandırılan Akrep dizi, dün gece ilk bölümüyle Star Televizyonda ekrana geldi. Kırmızı Oda dizisinde Mel karakterini canlandıran Alasya, yeni dizisinde bambaşka bir rolle izleyici karşısına çıktı.

Düşmanını zehirlerken kendini nasıl sokacağını bilen ‘Akrep’, bugünün savaşını yaşayan iki kadının hikayesini geçmişin aynasından anlatıyor. Geçmişin günahlarının intikamını almaya yemin eden Ferda (Evrim Alasya), yaptıklarıyla diziye damgasını vurdu. Demet Akbağ, yıllar sonra ekrana geri döndüğü Akrep dizisindeki oyunculuğu ile de büyük beğeni topladı.

akrep dizisine katılan evrim alasya yeni rolüyle sosyal medyayı salladı!

Erkan Birgören’in yazdığı ve yönetmenliğini Gökçen Usta’nın yaptığı, başrol oyuncusu Bekir Aksoy ve genç kuşak Yusuf Çim’in yetenekli ismi de yer alıyor.

akrep dizisine katılan evrim alasya yeni rolüyle sosyal medyayı salladı!

Dizide en çok konuşulan konulardan biri de Kırmızı Oda’da Meliha’yı başörtüsü ile canlandıran ve zorlu bir yaşam mücadelesi veren Evrim Alasya’nın, yeni dizisinde hırslı ve intikamcı kadını canlandırdığı için şaşırması.

akrep dizisine katılan evrim alasya yeni rolüyle sosyal medyayı salladı!akrep dizisine katılan evrim alasya yeni rolüyle sosyal medyayı salladı!akrep dizisine katılan evrim alasya yeni rolüyle sosyal medyayı salladı!akrep dizisine katılan evrim alasya yeni rolüyle sosyal medyayı salladı!akrep dizisine katılan evrim alasya, yeni rolü ile sosyal medyayı salladı!akrep dizisine katılan evrim alasya yeni rolüyle sosyal medyayı salladı!akrep dizisine katılan evrim alasya yeni rolüyle sosyal medyayı salladı!akrep dizisine katılan evrim alasya, yeni rolü ile sosyal medyayı salladı!akrep dizisine katılan evrim alasya, yeni rolü ile sosyal medyayı salladı!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu