Güncel Haberler

Akılalmaz olay! Bolu’da parkta yürüyen kıza bıçaklı saldırı

Olay, saat 10.00 sıralarında Karaçayır Mahallesi Karaçayır Parkı’nda meydana geldi.

EKMEK BIÇAĞI İLE SALDIRILDI i̇nanılmaz olay!  bolu'da parkta yürüyen kıza bıçaklı saldırı

Parkta yürüyen MC’ye yaklaşan kimliği belirsiz kişi elinde ekmek bıçağıyla yaralandı. Etraftaki insanlar genç kıza yardım etmek için acele ederken, saldırgan ekmek bıçağını olay yerine fırlattı ve kaçtı.

GENÇ KIZ HASTANEYE KALDIRILDI i̇nanılmaz olay!  bolu'da parkta yürüyen kıza bıçaklı saldırı

Bildirim üzerine sağlık ekipleri ilk müdahaleyi MC’ye yaptı. Hayati tehlike altında olmayan genç kız ambulansla İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesi’ne götürülerek tedavi altına alındı.

i̇nanılmaz olay!  bolu'da parkta yürüyen kıza bıçaklı saldırı

Bolu Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ve Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, kaçan saldırganı tespit etmek ve yakalamak için bölgedeki güvenlik ve mobese kameralarını inceledi.

i̇nanılmaz olay!  bolu'da parkta yürüyen kıza bıçaklı saldırı

Genç kızın açıklamasında saldırganı tanımadığını belirterek, “Parkta yürüyordum. Bilinmeyen bir kişi yanıma geldi. Birden bacağımda bir ağrı hissettim. Çığlık attım. Bıçağı iki kez daha salladı. Elime ve bacağıma geldi. Çığlıklarım üzerine çevredeki insanlar koşmaya başlayınca saldırganın kaçtığı öğrenildi ”.

i̇nanılmaz olay!  bolu'da parkta yürüyen kıza bıçaklı saldırıi̇nanılmaz olay!  bolu'da parkta yürüyen kıza bıçaklı saldırıi̇nanılmaz olay!  bolu'da parkta yürüyen kıza bıçaklı saldırı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu