Magazin

Akasya Asıltürkmen yüzünü uzaylılara benzetti

Geçtiğimiz haftalarda göz kapağını kaldıran Akasya Asıltürkmen, sosyal medya hesabından ameliyat sonrası bir fotoğraf paylaştı.

akasya asıltürkmen yüzünü uzaylı gibi gösterdi

Operasyon sonrası sürecini Instagram’da takipçileriyle paylaşan oyuncu, yaşadığı acıları anlattı.

akasya asıltürkmen yüzünü uzaylı gibi gösterdi

Yüzünde bandaj bulunan bir kare açan Asıltürkmen, “Yarın bandajlarım ve dikişlerim alınır. Görünen şişlik değil tamponlardır. Bu arada, sürekli olarak deneyimlerimizi paylaştığımız için, bir hafta acı çekeceğimi bilseydim, bir çeyreklik bile denemeyeceğimi çok net söylemeliyim. Bir yandan doktorumun neşeli yardımcısının dediği gibi; “10 gün sonra kesin olarak hiçbir şey hatırlamayacağım”.

akasya asıltürkmen yüzünü uzaylı gibi gösterdi

Bu tür operasyonların genellikle meraktan yapıldığını belirten oyuncu, sözlerini şöyle sürdürdü; “Olumlu tarafı, uzun süredir alnımı ve dolayısıyla göz kapaklarımı çıkarmak istiyordum ve sanırım bunu atlattım. Bu arada kimse korkmuyor, herkes merak ediyor ve yaptırmak istiyor, bu da biz kadınların çılgınlığının kanıtı.

akasya asıltürkmen yüzünü uzaylı gibi gösterdi

Küçük bir müdahaleydi, sihirli küçük bir dokunuştu, şişmiş vücudum sadece küçük bir sihirli dokunuştu. Not: Bana göre kendine güvenmeyen ve kendisiyle barışık olan, ancak kendine güvenen ve kendisiyle barışık insanlar genellikle böyle şeyler yapmaya çalışırlar. Ayrıca konunun yaşla ilgisi yok, 20 yıldır bunu istiyorum. Bütün söylemem gereken bu. “

akasya asıltürkmen yüzünü uzaylı gibi gösterdi

Yüzündeki bandajları çıkaran ünlü oyuncu, şimdi de yeni haliyle bir video yayınladı.

Kendini uzaylılara benzeten Asıltürkmen, “İnşallah uzaylı filtresinden sevimli bebeğe gideceğim” dedi. yeni şeklini ti’ye aldı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu