Güncel Haberler

AK Parti Genel Sekreteri Şahin’den Kılıçdaroğlu’nun açıklamalarına tepki

Şahin yazılı açıklamasında, “Koltuğunu ahlaksız bir kaset komplosuna borçlu olan CHP lideri, siyasetin seviyesini kendi çukurlarına getirmek için elinden geleni yapıyor” dedi. değerlendirmeyi buldu.

Şahin, “Kılıçdaroğlu siyasetin değil psikopatolojinin konusu oldu. CHP, belediyeleri yolsuzluk olarak anılan, yöneticileri cinsel saldırı yapan parti üyelerini koruyan, yurtdışından darbe için yalvaran, sesini yükselttiklerinde ülkelerinden şikayet eden, ayrılıkçılarla kol kola geçen, liderleri kamuoyuna hakaret eden bir partidir. segmentler. “ifadeleri kullandı.

Fatih Şahin açıklamasına şöyle devam etti:

“Böyle bir partinin başkanından seviye, ahlak, ahlak ve nezaket beklemek elbette nafile. Kılıçdaroğlu, milletimizle mücadelesi ve Cumhurbaşkanımıza yönelik aldatmacalarıyla her zaman milletimizin vicdanında yargılanmış ve siyasi olarak hak ettiği cezayı almıştır. Tekrar alacak. Kılıçdaroğlu, içinde bulunduğu bataklıkta mücadele etmeye ve batmaya mahkumdur. O bataklıklarda mücadele edecek, AK Parti sevgili milletimizin desteği, Cumhurbaşkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip liderliğiyle ülkemizi hak ettiği yere taşıyacaktır. Erdoğan. “

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu