Magazin

“9 Kere Leyla” ya gelen eleştirilere Ezel Akay’dan yanıt

Cemiyet hayatının ünlü ismi Arzu Sabancı da filmi sosyal medya hesabından eleştirdi. Sabancı, “Başladığım tüm filmleri ve dizileri çevremdeki insanlar sevmese bile ısrarla izlemeye son veririm. Bunu bitiremedim. Böyle bir oyuncu kadrosu için böyle bir film. Neden böyle? “Yorumunu yaptı.

9 dakika içinde hasta olabilirim
İşte sosyal medyada “9 Kez Leyla” için yapılan yorumlardan bazıları.
-Bunu filmi izledikten sonra düşündüm; Çok iyi malzemeleri ayrı ayrı seçmiş olmamız, çok güzel bir yemek çıkacağı anlamına gelmeyebilir. Bunları bir araya getirmek için iyi bir tarife de ihtiyacımız olabilir.
-Christoph Waltz’un “Django” daki muhteşem karakterini, Haluk Bilginer’in “9 Times Leyla” daki Adam karakterini düşünüyorum. Waltz ve Bilginer’ın yetenekleri birbirine çok yakın ama maalesef kaliteli iş bize gelmiyor. Üzülmemek imkansız.
– “9 Kere Leyla” hayatımdan yarım saat çaldın, geri ver onu!
– Son zamanların en büyük hayal kırıklığı… Oyuncu kadrosu efsane ama o film nasıl?
– Demet Akbağ ve Haluk Bilginer bu filmde oynamayı nasıl kabul etti? Bir yere gelen oyuncuların oynayacakları filmde kalite kriterleri aramaması ilginçtir. Oldukça kötüydü.
– “9 Kez Leyla” filmi için 9 dakika bekledim.

Akay’dan
cevap geldi

9 Kez Leyla’nın yönetmeni Ezel Akay, sosyal medyada filmle ilgili eleştirilere yanıt verdi. Akay, “Bir izleyiciden sana :)” diyerek eleştirinin büyük bir haksızlık olduğunu savunan bir izleyicinin filmle ilgili görüşlerini paylaştı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu