Güncel Haberler

7 otomobile çarptıktan sonra hurdacıya giren TIR kamerada

Olay, dün akşam Selahattin Eyyubi Mahallesi’nde meydana geldi. Sürücü Mustafa Aşık’ın kontrolünü kaybettiği 27 ATM 40 plakalı TIR, hızla yokuş aşağı inerek park halinde ve seyir halindeki toplam 7 araca çarptı. Hızını alamayan kamyon, bir sıyırıcının girişinde konteynırlara çarparak durmayı başardı. Kaza sonucu 2 kişi yaralandı ve hastaneye kaldırıldı.

kamerada 7 araca çarptıktan sonra hurda bayisine giren tir

KAZANIN ANI GÜVENLİK KAMERASINA YANSITILDI

Kaza anı yakındaki bir mağazanın güvenlik kamerasıyla saniyeler içinde kaydedildi. Kaza anında güvenlik kamerası görüntüsü yansıdı ve kamyonun geldiğini gören vatandaşların panik içinde kaçışları gerçekleşti.

kamerada 7 araca çarptıktan sonra hurda bayisine giren tir

“BU TARAFI SEVİYORUM”

Kaza sırasında son dakikada kaçmayı başaran depodaki işçilerden Muhammed Nasri, “Kapıyı açtım, araba yukarıdan geldi. Burada bir araba varken, diğer tarafa gitti. Bir adam diğer tarafa koştu ve ben bu tarafa koştum. Hiçbir şeyim yok. “4-5 arabaya çarptı.”

kamerada 7 araca çarptıktan sonra hurda bayisine giren tir

“AYAKTA ÇORAP YOKTU”

TIR’a giren işyeri sahibi Kenan Dikmen, “İşteydim. Arkadaşlar aradı ve TIR’ın dükkana girdiğini söyledi. Ben geldiğimde burada bir TIR vardı. Taksiye bindi. Adam burada da yalan söylüyor, sarhoştu. Ben buradaydım, hatta arada saklanıyordum. Dışarı çıktık, adam dayanamadı. Çorap da giymezdi. Şişe oraya bile düşmüştü. Bundan sonra da böyleydi ”dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu