Magazin

63. Grammy Ödülleri koronavirüs nedeniyle ertelendi

ABD’de, müzik dünyasının “Oscar’ı” olarak bilinen 63. Grammy Ödülleri’nin açıklanacağı programın, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) türlerinin hızla artması nedeniyle ertelendiği bildirildi. durumlarda.
63. grammy ödülleri, koronavirüs nedeniyle ertelendi

Müzik sitesi Rolling Stone tarafından açıklanan haberde, 31 Ocak’ta Los Angeles, California’da yapılması beklenen ödül töreninin Kovid-19 salgınındaki vakaların artması nedeniyle ertelendiği belirtildi, konuyla ilgili resmi açıklama ise yakında yapılacaktır.

MART AYINDA BEKLENİYOR

Ödül törenini düzenleyen Recording Academy adlı organizasyonun başkanı Harvey Mason, Kasım ayında adaylarla yaptığı röportajda, küçük bir izleyici kitlesi için bir etkinlik planlandığını, ancak daha birçok detayın üzerinde çalışıldığını söyledi. Amerikan medyasında yer alan çeşitli haberler, ödül gecesinin Mart ayında gerçekleşmesinin beklendiğini bildirdi.

GRAMMY TARİHİNİN EN ADAY KADIN SANATÇISI BEYONCE

63. Grammy Ödülleri’ne 9 kategoride aday gösterilen Amerikalı pop yıldızı Beyonce, Grammy tarihinde en çok aday gösterilen kadın sanatçı oldu. Taylor Swift, Roddy Ricch ve Dua Lipa, Beyonce’yi 6 aday ile takip etti. 2020 yılında Kovid-19 salgını nedeniyle MTV Video Müzik Ödülleri, Latin Grammy Ödülleri ve Emmy Ödülleri gibi birçok ödül töreni online veya çok sınırlı katılımla gerçekleşti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu