Güncel Haberler

6 gün önce kayboldu! Cinayet şüphesi: Battaniye…

Merkezin Deregümü köyünde tek başına yaşayan Mustafa Özbay, 27 Kasım Cuma günü ortadan kayboldu. Kaybolduğu akşam, ailesi, yakın arkadaşı Mehmet Aldemir’in evinde alkol kullandığı iddia edilen 3 çocuk babası için kaybolma başvurusunda bulundu. Derhal harekete geçen Isparta İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, cep telefonuyla sürekli kullandığı battaniyeyle Özbay’ın evinde olmadığını belirlerken, Mehmet Aldemir de beraberinde evde alkol alan Özbay’ın daha sonra yanına gittiğini söyledi. ev.

Battaniyenin olmaması üzerine Jandarma Arama Kurtarma (JAK) ekipleri, Isparta Valiliği Afet ve Acil Durum Ekipleri ve köylülerden oluşan 100 kişi, yokluğu nedeniyle hayatını kaybeden Özbay için arama başlattı. bir battaniye ve vücudunun battaniyeye sarılıp başka bir yere götürülme olasılığı.

Köy çevresi, seralar ve Isparta Belediyesi Hayvan Barınağı’nın bulunduğu alandaki ormanlık alan araştırıldı. Dronların ve eğitimli köpeklerin de kullanıldığı aramada henüz hiçbir iz bulunamadı.

‘SON CUMA ÖĞLE BULUŞUYORUZ’

Mustafa Özbay’ın oğlu Hüseyin Özbay, “Babamla en son Cuma öğlen görüştük. Anneannemin ameliyat olacağından bahsetmiştik. Bundan sonra bir daha görüşmedik. “Cuma gününden beri babamdan haber alamadık” dedi. Köyde Mustafa Özbay’ın tek başına yaşadığını ve kimseyle düşmanlığı olmadığını belirten köylüler, “Ona kötü bir şey olmasa çocuklarını arardı” dedi.

Kayıp Mustafa Özbay’ın aramasının devam edeceği bildirildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu