Magazin

25 yıl geçti, aşk bitmedi

Gösteri dünyasının en mutlu çifti, aşkın sonsuz olduğunu bir kez daha gösterdi.
25 yıl geçti aşk bitmedi

Hollywood’un en uzun süreli evliliklerinden birinin kahramanı olan ünlü çift, 1996’daki evliliklerinden bu yana aşklarının hiç bitmediğini sürekli olarak ortaya koyuyor.

25 yıl geçti aşk bitmedi

Son yıllarda dünyanın en seksi adamı unvanını kaybetmeyen aktör Hugh Jackman, eşi Deborra Lee Furnes ile sahilde yakalandı. Çift, New York yakınlarındaki Hamptons’ta köpekleriyle birlikte sahilde yürüyüşe çıktı.

25 yıl geçti aşk bitmedi

52 yaşındaki Jackman, soğuk havaya rağmen yüzmeyi ihmal etmedi. Sonra karısıyla sahilde koştu. Avustralyalı aktör Hugh Jackman ve 65 yaşındaki Deborra Lee Furness, 1995 yılında bir televizyon programında tanıştı. Bir yıl sonra evlendiler. O zamandan beri, Hollywood’un örnek çiftlerinden biri olarak gösterildi.

25 yıl geçti aşk bitmedi

Jackman ve Furness, aralarındaki 13 yaş farkına rağmen sağlıklı bir ilişki sürdürmeleriyle biliniyor. Çift ilk tanışıp bir aşk ilişkisi yaşamaya başladığında, ikisi de henüz dünya çapında bilinmediği için aralarındaki bu yaş farkı pek çok insanın dikkatini çekmemişti. Ancak, özellikle Jackman kariyerinde hızla yükselmeye başladığında bu konu da gündemde üst sıralara çıktı.

25 yıl geçti aşk bitmedi

Hugh Jackman ve Deborra Lee Furness’in biyolojik çocukları yok. Ancak çift iki çocuğu evlat edindi. Bunlardan biri Oscar Maximillian adında bir çocuk, diğeri Ava Eliot adında bir kız.

25 yıl geçti aşk bitmedi

Bir röportajda Hugh Jackman, evliliğini uzun yıllar sağlam tutmanın sırrını açıkladı. Ünlü oyuncuya göre eşi hayatının en büyük serveti. İnişli çıkışlı olsa bile aileyi ön planda tuttukları için evlilikleri büyük fırtınalardan etkilenmeden devam ediyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu