SON DAKİKA

Mersin Haber, Gündem ve Teknoloji Haberleri – MersinBu.Com

Bölge Müdürü Yılmaz, orman köylüsünün taleplerini dinledi

Bölge Müdürü Yılmaz, orman köylüsünün taleplerini dinledi
Bu haber 19 Ağustos 2016 - 16:48 'de eklendi ve 1.076 views kez görüntülendi.

Mersin Orman Bölge Müdürü Mahmut Yılmaz, her zaman köylünün yanında olduklarını belirterek, onların refah düzeyinin arttırılmasına yönelik ellerinden gelen gayreti göstereceklerini söyledi.
Orman Bölge Müdürü Yılmaz, Makine ve İkmal Şube Müdürü Mehmet Tosun ve Tarsus Orman İşletme Müdürü Muhammet Aslanhan ile birlikte, Tarsus’u bağlı Olukkoyağı ve Ardıçlı köylerini ziyaret ederek, orman köylüsüyle bir araya geldi. Yapılan toplantılarda, köylülerin istekleri dinlenirken, ORKÖY kredisi, YARDOP, bal ormanları, gelir getirici tür ağaçlandırmaları, otlatma problemleri, yaylacılık gibi konular görüşüldü.
Bölge Müdürü Yılmaz, yaptığı konuşmada, “YARDOP kapsamında projesi yapılan yolların yapımının gerçekleşmesi sağlandı. Yapılan yollar orman yangınlarını önlemek açısından önemli olduğu gibi ayrıca köylülerimizin de ihtiyacına cevap veriyor. Bu bizi sevindiriyor. Ayrıca bu toplantılar zaman zaman devam edecek. Orman teşkilatı olarak her zaman köylümüzün yanında olup, refah düzeyinin arttırılmasına yönelik elimizden gelen gayreti göstereceğiz” dedi.

googletag.cmd.push(function(){
googletag.display(‘div-gpt-ad-1463407549250-146’);
});

googletag.cmd.push(function(){
googletag.display(‘div-gpt-ad-1463407549250-205’);
});

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA